Jak to dziala?

Bezpłatnie analizujemy Twoją umowę kredytową lub pożyczkową. Niezwłocznie poinformujemy Cię, jaką kwotę zwrotu możesz uzyskać.

Podpisujesz pełnomocnictwo, które umożliwi nam wystąpienie do banku o zwrot w Twoim imieniu. Prowadzimy działania mające na celu wyegzekwowanie.

Uzyskany zwrot przelewamy na Twoje konto pomniejszony o naszą prowizję. Od teraz możesz się cieszyć.

Brałeś pożyczkę, której kwota nie przekroczyła 255 550 zł, później niż w grudniu 2011 roku? Bardzo możliwe, iż możesz się ubiegać o zwroty prowizji za wcześniejsze spłaty kredytów. Zadzwoń bezpłatnie do naszej firmy po poradę, a dowiesz się, czy jesteś w grupie ludzi, którym należy się prawnie dotacja za wcześniejszą spłatę pożyczki. Jeśli zdecydujesz się wynająć nas do uzyskania należnych Ci pieniędzy, opłatę pobierzemy tylko i wyłącznie w przypadku, gdy uda nam się uzyskać dla Ciebie wyznaczoną kwotę za wywiązanie się z pieniężnych długów przed czasem.

W jakich okolicznościach przysługuje nagroda pieniężna z tytułu wcześniejszego uregulowania długu?

Choć wyrok trybunału unijnego na opisywany temat został wydany dopiero niecały rok temu, wielu pożyczkobiorców korzysta już z ujednoliconego prawa na temat wcześniejszego uregulowania zadłużenia. Trudno się im dziwić, prawo polskie do tej pory było dość ambiwalentne w tym temacie. Na czym dokładnie polega dany wyrok i jak skorzystać z nowej ustawy?

Zgodnie z wyrokiem unijnego trybunału (TSU) z września 2019 r. wszystkie kredyty i pożyczki spłacone przed czasem podlegają proporcjonalnemu zwrotowi kosztów prowizji i ubezpieczenia. Banki przez całe lata utrzymywały, że prowizja jest płatna jednorazowo niezależnie od okresu obowiązywania pożyczki. Budziło to wiele kontrowersji, ponieważ banki często wabiły reklamami klientów wskazując bardzo niskie oprocentowanie, naliczając jednocześnie wysokie prowizje. Sąd unijny opowiedział się po stronie kredytobiorców, umożliwiając kilkuset tysiącom Klientom żądanie zwrotu. Praktyka banków jest różna – niektóre przyznają je łatwiej, z innymi trzeba prowadzić kilkuetapową korespondencję. Niewątpliwie, wyrok TSUE bardzo ułatwia przebieg sprawy.

Kiedy możesz starać się o zwrot kosztów kredytu od banku lub firmy pożyczkowej?

 • Jeżeli zaciągnąłeś kredyt później niż w grudniu 2011 r.
 • Jeżeli kwota kredytu nie przekroczyła 255 550 zł
 • Jeżeli spłaciłeś kredyt lub pożyczkę przed czasem – nieważne czy spłaty dokonałeś ze środków własnych, inną pożyczką czy kredytem konsolidacyjnym

Co możemy dla Ciebie zrobić?

 • Dokonujemy bezpłatnej analizy Twojej umowy kredytowej
 • Zajmujemy się wszystkimi formalnościami
 • Uzyskamy dla Ciebie zwroty prowizji bankowej i ubezpieczenia pożyczki
 • Nie ponosisz żadnych kosztów – nasze wynagrodzenie stanowi niewielki % uzyskanego dla Ciebie zwrotu i jest należne tylko w przypadku sukcesu

  Załącz pliki *

  Zgodnie z zasadami Polityki Prywatności zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora - portal przekredytowani.pl Ponadto wyrażam zgodę na powierzenie przetwarzania moich danych osobowych zaufanym Partnerom, współpracującym Kancelariom prawnym.