Upadłość konsumencka i antywindykacja we Wrocławiu

Upadłość konsumencka to jedna ze skuteczniejszych metod oddłużeniowych i antywindykacyjnych. W naszym biurze we Wrocławiu organizujemy indywidualne spotkania w formie konsultacji, na których dedykowany Ci mecenas gruntownie przeanalizuje Twoją sytuację.

Mamy doświadczenie w przeciwdziałaniu przekredytowaniu i dobieramy rozwiązania odpowiednie do Twojego położenia. W zależności od poziomu Twojego zadłużenia, rodzaju i wysokości dochodu, sytuacji życiowej i stanu majątku dobieramy przygotowujemy strategię oddłużeniową. Jednym razem będzie to upadłość konsumencka, innym negocjacje z wierzycielami lub umarzanie odsetek i kosztów windykacyjnych.

Na spotkaniu zaprezentujemy Ci Twoją sytuację w ujęciu prawnym, szanse na wyjście sytuacji oraz konsekwencje w różnych horyzontach czasowych. Układamy także kompleksowy plan wyjścia z długów, będący strategią działania.

Zarezerwuj termin spotkania z naszym prawnikiem:


KONTAKT

Reprezentacja dłużników i obsługa prawna Wrocław

Upadłość jest postępowaniem sądowym, na którym dochodzi do częściowego lub całkowitego oddłużenia. Sąd przed podjęciem decyzji zapoznaje się z sytuacją dłużnika, bada przyczyny jego zadłużenia oraz sytuację życiową i materialną. W celu ogłoszenia upadłości należy przeanalizować położenia osoby zadłużonej oraz ocenić jego zdolność upadłościową. Do licznych zalet upadłości konsumenckiej należy wyjście ze stanu przekredytowania. Wcześniej należy zapoznać się ze wszystkimi warunkami upadłości. Dobrze jest także spotkać się z prawnikiem, który w wyniku analizy zarekomenduje działania. Takie spotkania organizowane są także we Wrocławiu, a także w miejscowościach województwa dolnośląskiego. Warto wymienić tu chociażby Wałbrzych, Legnicę czy Kłodzko.

Oddłużenia i antywindykacja

Oddłużanie jest to szereg działań podejmowanych mających na celu wyprowadzenie dłużnika ze stanu przekredytowania. W katalogu tych działań zawiera się antywindykacja, czyli działania obronne skierowane przeciwko wierzycielom oraz prowadzenie postępowania upadłościowego. Dzięki upadłości konsumenckiej niewypłacalni konsumenci mogą liczyć na zminimalizowanie lub eliminację ich zadłużenia na drodze sądowej. Upadłość konsumencka Wrocław – więcej szczegółowych informacji znajdziesz w artykule Upadłość konsumencka – najważniejsze informacjePamiętaj, że wszelkie działania oddłużeniowe wymagają dokładnego przeanalizowania, ponieważ sytuacja każdego z nas jest inna. Z pozoru podobne sytuacje dłużników mogą wymagać zupełnie innych działań antywindykacyjnych. Raz najlepszym sposobem będzie upadłość konsumencka, innym negocjacje z wierzycielami i oddalanie pozwów wierzycieli. Fachową pomoc w ułożeniu strategii i ogłoszeniu upadłości konsumenckiej uzyskasz także we Wrocławiu, w naszej kancelarii.

Na spotkania we Wrocławiu zapraszamy także osoby zainteresowane pomocą zamieszkujące:

Legnica | Wałbrzych | Kłodzko | Świebodzice | Świdnica | Dzierżoniów | Jelenia Góra | Złotoryja | Bolesławiec | Kamienna Góra | Bolków | Lwówek Śląski | Złotoryja | Gryfów Śląski

Szybka rezerwacja wolnego terminu - napisz do nas!

    Zgodnie z zasadami Polityki Prywatności zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora - portal przekredytowani.pl Ponadto wyrażam zgodę na powierzenie przetwarzania moich danych osobowych zaufanym Partnerom, współpracującym Kancelariom prawnym.