Przekredytowani - kim jesteśmy?

Dowiedz się więcej o naszej działalności, dlaczego powstała i kto za nią stoi. Nie chcemy być anonimowi, chcemy wyjść do klientów i zapewnić im pomoc na najwyższym poziomie.
Przekredytowani.pl

Kim Jesteśmy?


Jesteśmy ekspertami związanymi z branżą finansową i obserwujemy zmieniające się oferty kredytów i pożyczek na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Niezmiennie uważamy powszechną dostępność kredytów i pożyczek za dobrodziejstwo naszych czasów.

Dostrzegamy jednak, że zaostrzająca się konkurencja banków i wielość firm pozabankowych doprowadziła do niekontrolowanego wzrostu zadłużenia Polaków, wykraczającego poza możliwości regularnego spłacania swoich miesięcznych zobowiązań. Sprzeciwiamy się nieodpowiedzialnym praktykom instytucji finansowych, które wykorzystując sytuację swoich Klientów nakręcają spiralę zadłużenia. Zauważamy rażącą niesprawiedliwość w dostępie do informacji prawnej oraz wyrafinowanie finansistów w stosowaniu kruczków prawnych na niekorzyść swoich Klientów. 

Służymy bezpłatną pomocą każdemu kto stracił płynność finansową. Doradzamy i podejmujemy skuteczne działania mające na celu przywrócenie możliwości swobodnego spłacania kredytów i pożyczek. Naszą misją jest uświadamianie Polaków  w zakresie prawnych możliwości w rozwiązywaniu problemów finansowych. Służymy także pomocą w zakresie profesjonalnego przeprowadzania upadłości konsumenckiej.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI