Dzień dobry, nazywam się Paweł Czarny, jestem pomysłodawcą i założycielem portalu Przekredytowani.pl

Nasz portal powstał we współpracy z ekspertami specjalizującymi się w prawie upadłościowym i gospodarczym – radcami prawnymi, syndykami i doradcami restrukturyzacyjnymi. Każdy z naszych prawników jest do Państwa dyspozycji w jednym z 16 miast Polski.

Powszechna dostępność kredytów i pożyczek jest znakiem naszych czasów. Niemniej zaostrzająca się konkurencja banków i wielość firm pozabankowych doprowadziła do niekontrolowanego wzrostu zadłużenia Polaków. Sprzeciwiamy się nieodpowiedzialnym praktykom instytucji finansowych, które wykorzystując sytuację swoich Klientów nakręcają spiralę zadłużenia. Naszą misją jest podnoszenie świadomości prawnej Polaków.

Służymy bezpłatną pomocą każdemu kto stracił płynność finansową. Doradzamy i podejmujemy skuteczne działania mające na celu przywrócenie możliwości regulowania rat kredytów i pożyczek. Jeżeli będziesz chciał się spotkać z naszym ekspertem – zaproponujemy Ci osobistą konsultację.

381
bezpłatnych konsultacji
112
upadłości konsumenckich
46
upadłości przedsiębiorców
92
% sukcesów

Nasz zespół

Każdy z naszych prawników obsługuje Klientów z podziałem na województwa, tak abyś mógł się z nim spotkać osobiście.

Mateusz, Wrocław

Radosław, Katowice

Katarzyna, Łódź

Napisz do nas - odpowiemy na każde Twoje pytanie!

    Zgodnie z zasadami Polityki Prywatności zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora - przedsiębiorcę Paweł Czarny. Ponadto wyrażam zgodę na powierzenie przetwarzania moich danych osobowych zaufanym Partnerom, współpracującym Kancelariom prawnym.