Kto może ogłosić upadłość konsumencką - wykonaj analizę samodzielnie

Współpracujemy tylko z profesjonalnymi kancelariami i adwokatami, których charakteryzuje ekspercka wiedza i bogate doświadczenie w obszarze prowadzonych postępowań upadłościowych. Każdego naszego partnera weryfikujemy ze względu na ilość i jakość przeprowadzonych upadłości. Wybierając, którąś z rekomendowanych przez nas kancelarii masz gwarancję fachowości, wiarygodności. Naszym priorytetem jest, aby wybrana przez Ciebie Kancelaria gwarantowała powodzenie wygranych spraw, dlatego stale monitorujemy skuteczność prowadzonych postępowań. Wybranie Kancelarii za naszym pośrednictwem gwarantuje Ci także znacząco niższą cenę, aniżeli w przypadku bezpośredniego kontaktu z Kancelarią. Wynegocjowaliśmy najlepsze stawki na rynku! Określ czy chcesz spotkać się osobiście z adwokatem czy preferujesz wysłanie zapytania na odległość.
BEZPŁATNE PORADY

Odpowiemy Ci szczegółowo na każde pytanie w zakresie postępowania upadłościowego, a także innych dostępnych możliwości, takich jak mediacje, odwołania od nakazów zapłaty czy zażalenia na działanie komornika, itd.BEZPŁATNA ANALIZA SYTUACJI KLIENTA

Przeprowadzimy nieodpłatną analizę Twojej sytuacji oraz wskażemy możliwe rozwiązania, w tym prawdopodobieństwo ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Analiza do niczego Cię nie zobowiązuje, nie oczekujemy niczego w zamian!KOMPLEKSOWO ZAJMUJEMY SIĘ TWOJĄ SPRAWĄ

Podejmujemy się Twojej sprawy z pełną odpowiedzialnością za każdy jej etap. Klienci ufają nam, że zadbamy o każdy szczegół czy to przeprowadzenia postępowania upadłościowego czy innej usługi. Jesteśmy w stałym kontakcie z Tobą – w każdej chwili możesz zwrócić się do nas z każdym pytaniem.  STARANNIE WYSELEKCJONOWANE KANCELARIE PRAWNE

Współpracujemy tylko z najlepszymi Kancelariamni prawniczymi specjalizującymi się w prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym (oddłużeniowym). Stale monitorujemy jakość i skuteczność prowadzonych spraw – jeśli wskaźnik pomyślnie przeprowadzonych postępowań naszych Klientów spadnie poniżej 90%, niezwłocznie kończymy współpracę z Kancelarią. Jeżeli nasz dział prawny nie jest pewny sukcesu, nie podejmujemy się sprawy i informujemy Cię szczegółowo o powodach takiej decyzji.NAJKORZYSTNIEJSZE CENY W POLSCE

Obsługujemy co raz większą grupę Klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie negocjować z Kancelariami korzystniejsze stawki. Więcej informacji o cenach – poniżej.


Etapy ogłoszenia upadłości konsumenckiej na Przekredytowani.pl:


upadłość konsumencka Wrocław

Sprawdź bezpłatnie możliwość przeprowadzenia upadłości konsumenckiej

Wprowadź za pomocą naszego formularza bezpłatny i niezobowiązujący wniosek o sprawdzenie możliwości przeprowadzenia Twojej upadłości – Wykonaj bezpłatną analizę.

W ciągu 24 godzin przeanalizujemy Twoją sytuację oraz udzielimy Ci rzetelnej informacji czy w Twoim przypadku przeprowadzenie upadłości jest możliwe i z jakim prawdopodobieństwem zakończy się sukcesem. Poinstruujemy Cię jakie dokumenty powinieneś skompletować, aby zmaksymalizować prawdopodobieństwo ogłoszenia upadłości. Jeżeli szanse na ogłoszenie upadłości będą niewielkie, powiemy Ci o tym sugerując inne dostępne możliwości prawne, takie jak mediacja z wierzycielami lub zgłoszenie sprzeciwu od nakazów zapłaty.

Na tym etapie szczegółowo opowiemy Ci o postępowaniu upadłościowym oraz odpowiemy na Twoje wszystkie pytania – pozostajemy do Twojej dyspozycji na cały czas prowadzonego postępowania.

oddłużanie Wrocław

Spotkanie z prawnikiem

W dogodnym dla Ciebie terminie umawiamy spotkanie z prawnikiem, który będzie już znał Twoją sytuację. W trakcie spotkania możesz go pytać o wszystko. Nasz prawnik przedstawi Ci krok po kroku cały proces upadłościowy i solidnie przygotuję Cię do niego pod każdym względem.
Dopiero po spotkaniu decydujesz czy wnioskujesz o ogłoszenie upadłości.

upadłość konsumencka łódź i bydgoszcz

Prowadzenie Twojej sprawy o upadłość konsumencką

Nasz prawnik napisze oraz złoży w Twoim imieniu wniosek o ogłoszenie upadłości do właściwego sądu z zachowaniem najlepszych praktyk prawniczych. W zakres usługi wchodzi także pełna reprezentacja przed sądem, a także pełna wymiana korespondencji z sądem oraz odpowiadanie na wątpliwości sądy. Jeżeli decyzja sądu zapada na rozprawie z Twoim udziałem (niektóre sądy stosują taką praktykę), wówczas nasz prawnik przygotuje Cię do niej instruując jakich pytań możesz się spodziewać oraz jak na nie odpowiadać.
Na każdym etapie prowadzonej sprawy masz zagwarantowane pełne wsparcie naszego adwokata oraz naszej infolinii.

oddłużanie łódź i bydgoszcz

Zakończenie sprawy – umorzenie długów i nowy start

Zakończenie sprawy – po zakończeniu procesu i ogłoszenia wyroku w sprawie Twojej upadłości konsumenckiej zajmujemy się także formalnościami związanymi z czynnościami dotyczącymi ogłoszonej upadłości (jak np. pomoc przy likwidacji majątku w przypadku jego istnienia oraz harmonogramu spłaty zobowiązań ustalonego przez Sąd).


Cennik:

Wiele z naszych działań opiera się na poradach oraz konsultacjach, które są całkowicie bezpłatne. Niemniej jeśli zdecydujesz się, abyśmy kompleksowo reprezentowali Cię w procesie upadłościowym, w kontach z sądami, windykatorami, instytucjami finansowymi lub komornikami, wówczas zaproponujemy Ci kompleksową usługę. 

Prowadzenie postępowania upadłościowego traktujemy kompleksowo, czyli zajmujemy się w Twoim imieniu skompletowaniem dokumentów, napisaniem wniosku, reprezentowaniem Cię w sądzie, a także wsparciu na etapie planu spłat, jeśli taki wyznaczy sąd. Koszty takiego postępowania każdorazowo ustalamy z Klientem, niemniej oscylują średnio w granicach 2 000 PLN do 5 000 PLN, bowiem są uzależnione od wielu czynników:

  • Wysokości zadłużenia
  • Ilości wierzycieli
  • Sytuacji zawodowej i zdrowotnej Klienta
  • Specyficznej sytuacji życiowej każdego z Klientów

Koszt mediacji z wierzycielami (bankami, firmami pozabankowymi, a także windykatorami i komornikami) zaczyna się już od 200 zł – także jest uzależniony od indywidualnej sytuacji Klienta.

Udało nam się wynegocjować z naszymi Kancelariami Prawniczymi możliwość płatności w ratach, bez żadnych dodatkowych kosztów po stronie Klienta.